Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня
Сьогодні, напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня, в цей нелегкий для всіх нас час, жіночий колектив СЛУЖБИ КРОВІ привітали зі святом представники Запорізької обласної ради, зокрема Olena Zhuk , Людмила Любим, Колесников Вячеслав , Владислав Куценко , Aleksandr Chyzhelykov та керівництво служби крові Дмитрий Емельянов , Yuliya Enos .
Зі словами щирих привітань подарували жінкам весняні квіти та побажали їм міцного здоров’я, кохання, наснаги, життєвого оптимізму, мирного неба над головою та щасливої жіночої долі.
Зі святом!![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)