Як проходив День донора в Запорізькій обласній станції переливання крові

14.06.17 на території КУ «ЗОСПК» ЗОР біля входу в корпус №2 відбулося вшанування донорів, вручення посвідчень «Почесний донор України». 5 донорів Провідний спеціаліст Обласної організації Товариства Червоного Хреста Бекетова Оксана Леонідівна кожному «Почесному донору» вручила подарунок .

Партнер з організації благодійного концерту Кахай Олександр Леонідович зумісно зі співробітниками КУ «ЗОСПК» ЗОР організували та провели святковий концерт для донорів.

Донорам , які здавали кров в цей день дарували браслетики.

Під час проведення заходів до Всесвітнього дня донора крові всього здали безоплатно кров 134 донора (з них 94 у виїзних умовах на комбінаті Запоріжсталь).

Цю подію було широко висвітлено в засобах масової інформації (12 сюжетів на телебаченні – ТВ-5, Алекс, обл.ТБ, телеканал Z, 2 статті в газетах «Миг» та «Индустриальное Запорожье», 2 радіопередачі зумісно з обласним центром здоров’я (радіо «Запоріжжя»), 1 інформаційний плакат в установі до дня святкування, а також інформація щодо Всесвітнього дня Донора крові у 2017 році на сайт КУ «ЗОСПК» ЗОР).