Десятиріччя дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху

У рамках Десятиріччя дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. проголошенного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року № 64/255 , за підтримки Кабінету міністрів України , за участю компетентних міністрів та відомств , Всесвітньої організації охорони здоров’я , а також інших вітчизняних та міжнародних організацій , бізнес середовища і громадськості буде проведено другий етап Тижня беспеки дорожнього руху у період з 13 по 19 листопада 2017 року.

          Під час проведення Тижня головну увагу доцільно зосередити на ключових факторах скоєння смертельних ДТП та дорожньо-транспортного травматизму.
           Усіх бажаючих просимо прийняти участь у Загальнодержавній акції із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо — транспортних пригодах.
 «Здай кров — врятуй життя»

На Запорізькій обласній станції переливання крові з 13.11.17 по 19.11.17 проводиться акція з безоплатної добровільної здачі крові в рамках тижня безпеки дорожнього руху. Девіз акції «Здай кров-врятуй життя».

Співробітники установи активно запрошували всіх бажаючих здати кров, не бути байдужими до долі постраждалих у ДТП.

Головна мета – поліпшення ситуації на шляхах, а для постраждалих – надання в достатній кількості компонентів крові.

Щороку в цих акціях дуже активну участь приймають працівники патрульної поліції нашої області.

17.11.17 для добровільної безоплатної дачі крові на ЗОСПК прийшло 26 донорів. Вони дуже хотіли допомогти постраждалим у ДТП. Ця подія буде висвітлена в ЗМІ (сайт МВС, телеканал ТВ-5, канал Z).

Ми дякуємо всім учасникам акції та бажаємо здоров’я та довгого життя!